Menu
Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Minally.com'da farklı e-posta adresleri ile birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. Aynı e-posta adresi ile sadece bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz.
İletişim sayfasındaki formu doldurarak veya iletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. İletişim sayfasına bağlantıdaki linkten ulaşabilirsiniz : İletişim Sayfası
İnternetten güvenle alışveriş yapmak için bu ipuçlarına göz atabilirsiniz. - E-posta adresinizin şifresi ile Minally.com üyelik şifrenizin aynı olmamasına dikkat edin. - Şifrelerinizi ardışık sayı ve kolay tahmin edilebilecek şekilde belirlemeyin. Şifrenizi diğer kişilerle paylaşmayın. - Kişisel olmayan bir bilgisayardan Minally.com hesabınıza giriş yaptığınızda siteden çıkarken mutlaka Üye Çıkışı seçeneğini kullanın. - Kablosuz ağ bağlantısı kuruyorsanız modem ayarlarınızı üzerinden bağlantınız için bir şifre belirleyin. - Minally.com şifre, kart bilgisi gibi bilgileri e-posta yoluyla talep etmez. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen iletişim sayfası aracılığıyla bize bilgi verin. - Anti-virüs, casus yazılım ve güvenlik duvarı gibi yazılımlar kullanarak güvenliğinizi en üst düzeye taşıyın.
Hesabım menüsünden minally.com ile ilgili işlemlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. - Siparişinizin durumunuzu kontrol edebilirsiniz. - Satın aldığınız ürün için kargo takibi yapabilirsiniz. - Alışveriş yaptığınız mağazaya puan verebilir, ürünle ilgili yorum yazabilirsiniz. - İptal, değişim, iade talep edebilir, talebinizin durumunu takip edebilirsiniz. - Şifre, Teslimat Adresi gibi üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Siparişinize ait detaylara üyelik girişi yaptıktan sonran hesabım menüsündeki siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Yabancı uyruklu kişiler, minally..com'a üye olabilir. Ancak ürün gönderimi, sadece yurt içi adreslere yapılır.
Minally.com üyeliği ücretsizdir, üyelik formunu doldurarak siteye hemen kaydolabilirsiniz. Dilerseniz Facebook hesabınızla da siteye hızlıca giriş yapabilirsiniz. Üye olmak için ana sayfanın üst köşesinde bulunan Üye Ol linkini tıklayın. Üyelik formunu doldurun. (Kırmızı işaretle belirtilen alanların doldurulması zorunludur.) Aktif olarak kullandığınız ve hemen kontrol edebileceğiniz bir e-posta adresi girin. Formu doldurduktan sonra Üye Ol butonuna basın. Tebrikler, Minally.com üyelik işleminiz tamamlandı.
Üyelik ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilen durumlar haricinde ve onayınız olmadan diğer üyeler ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Üyelik Sözleşmesi'nde ve Gizlilik Politikası'nda haklarınızı daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Üyelik e-posta adresi değiştirilemez. Kullanmak istediğiniz e-posta adresiyle yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.
Minally.com üyeliği ücretsizdir. Üyelik formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde siteye kaydolabilirsiniz.