Menu
Sepetiniz

Bebek Body ve Zıbın

Bebek Body ve Zıbın

Bebek hastane çıkış seti dışında bebekler için kullanılacak olan bebek badi ve zıbın modelleri seçimi önemlidir. Bebek hastane çıkış setleri, genellikle hastane dönemi için yeterli olan 10’lu hastane çıkışı, 20 hastane çıkışı ve 5’li hastane çıkışı gibi ürünler olmaktadır.

Bebeğin diğer zamanlarda kullanması için bebek badileri ve zıbın çeşitleri satın alınması gerekir. Aynı şey bebek pantolon ve eşofman ürünleri için de geçerlidir. Minally bebeğiniz için en iyi bebek badi ve zıbın çeşitleri ürünlerini büyük bir titizlikle sunuyor. En kaliteli bebek badisi ve bebek zıbın ürünleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

En Kaliteli Bebek Body ve Zıbın Çeşitleri ve Modelleri

Bir bebek kıyafeti satın alırken pek çok detayı göz önünde bulundurmanız gerekir. En önemlisi de ürünün kaliteli bir kumaş stiline sahip olması gerektiğidir. Bebek badisi pamuklu bir yapıda olmalıdır. Bu nedenle bebek badi modelleri pamuklu ürünlere yoğunlaşmakta fayda vardır. Pamuklu bebek zıbın modelleri bebeğin cildine zarar vermez, tahrişe veya alerjiye neden olmaz. Tam anlamıyla güvenli kullanımı mümkün kılar.

İnanılmaz görünebilir ancak bebekler için güvenli olmayan kıyafetler piyasada bulunmaktadır. Bunları ayırt etmek son derece önemlidir. Özellikle yeni doğan bebek giyim çeşitleri söz konusu ise kıyafetler özenle seçilmeli ve yüzde yüz pamuklu kıyafetlere yatırım yapılmalıdır.

Bebeği, düğme, payet veya kolayca çıkarılabilen ve çocuk bunları ağzına soktuğunda boğulma riski oluşturabilecek küçük aksesuarlar içeren ürünlerden kaçınmalısınız. Genellikle düz bebek badisi ve zıbın modelleri seçmek en doğrusu olacaktır. Hatta organik bebek badi zıbın modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Uygun Fiyatlı Bebek Badi ve Zıbın Modelleri

Bebeğin hassas cildini korumak amacıyla pamuk, keten gibi bitki bazlı liflerden yapılmış doğal kumaşları tercih etmek en iyisidir. Çünkü bunlar bebeğin narin cildi için idealdir ve bebeğin cildinin nefes almasına ve tahriş olmamasına yardım eder.

Bu yüzden bebek badisi alımı yaparken etikete mutlaka göz atmalı, polyester ve likra gibi sentetik malzemelerin olmamasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli bebek zıbın modelleri yüzde yüz doğal malzemeden elde edilmektedir. Siz de en iyi bebek zıbın modelleri için Minally sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.