Menu
Sepetiniz

Akıllı-Saat

Akıllı Saat

Teknolojik Pazar ilerlemeye devam ediyor ve giderek daha yenilikçi ürünlerin gelişi hızlanıyor. Bu daha yaygın ve eksiksiz hale gelen akıllı saatleri de kapsıyor. Minally, sizler için en popüler akıllı saatleri sizlere sunuyor.

En İyi Akıllı Saat Modelleri ve Çeşitleri

Her akıllı saat modelinin kendine has özellikleri vardır. Ancak genel olarak konuşursak, bize akıllı telefonumuzla aynı işlevleri sağlamalıdır. Bildirim alma ve yanıtlama, müzik dinleme, hatırlatıcı oluşturma vb. İstediğimiz şey yalnızca aktivitemizi izlemekse muhtemelen akıllı bileklik bize yeter.

İdeal olan akıllı saati günde 24 saat takmak olsa da, tıpkı geleneksel bir saat gibi, özerkliği her zaman buna izin vermiyor. Akıllı saatlerin boyutları küçük ve performansları çok fazla. Bu da düzenli olarak şarj etmeniz gerektiği anlamına geliyor. Bu nedenle özerklik, akıllı saatimizi seçerken dikkate alınması gereken en önemli unsurlardan biridir. Çalışmak veya fiziksel aktivitemizi izlemek için ihtiyacımız olursa, her şey kullanım amacımıza bağlı olacaktır.

Herhangi bir elektronik cihazda, akıllı saatimizle iletişim kurma şeklimiz olan arayüzü dikkate almalıyız. Akıllı saat pazarı bir evrim sürecindedir ve şu anda İOS’lar ve Android tarafından yönetilmektedir. Akıllı saat kararımız, büyük ölçüde İOS veya Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip olup olmadığımıza bağlı olacaktır. En iyi bilinen yazılım önerileri Samsung modelleri için Tizen, tüm Apple cihazları için WatchOS, Amazfit için Amazfit OS ve Android markaları için Android Waer OS olacaktır.

Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Çeşitleri

Bir akıllı saatin dış özellikleri de oldukça önemlidir. Okumayı kolaylaştırmak için büyük ekranı tercih edenler veya rahatlık için küçük bir akıllı saate ihtiyaç duyanlar var. Bu nedenle, mevcut seçeneklerin her birinin tasarımını analiz etmek ve onu ne şekilde kullanmak istediğimiz konusunda çok net olmak önemlidir. Ekran teknolojileri ile ilgili olarak LCD ve AMOLED ekranlar da olsa, üst düzey akıllı saatler OLED ekrana sahiptir. Örneğin Apple, yüksek parlaklığa sahip OLED ekranları tercih ediyor ve dairesel şekilli AMOLED ekranlar da Samsung tarafından sıklıkla tercih ediliyor. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.