Menu
Sepetiniz

Ağda & Epilasyon

Epilasyon, uygulanan en zahmetli ve zaman alıcı güzellik ritüeli olmalı. Bunu daha kolay ve zahmetsiz hale getirmenin en etkili yolu ise doğru ağda ve epilasyon malzemeleri kullanmaktır. Siz de en kaliteli epilasyon ürünleri için Minally koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Ağda & Epilasyon Ürünleri

Vücutta çıkan kıllar çoğu kişinin istemediği durumlardan bir tanesidir. Bu kıl oluşumunu engellemek ya da azaltmak amacı ile ağda ve epilasyona başvurulabiliyor. Her ne kadar yararlı bir işlem olarak görülse de yanlış uygulandığı zamanda kılların oluşumunu engellemek ya da azaltmak yerine oldukça arttırmış olabilirsiniz. Bu nedenle kılların nasıl alınması gerektiği, ağda ve epilasyon aletlerinin nasıl kullanılması gerektiği çok iyi bilinmelidir. Örneğin ağdayı, kılların geliş yönüne doğru olarak sürmeniz ve çekmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda ağda ve epilasyon aletleri kullanılmadan önce, mutlaka kılların alınacağı bölge iyice temizlenmeli ve çeşitli nemlendirici kremler kullanılmalıdır. Bu nemlendirici kremleri vücut tipinize göre seçmeniz gerekmektedir. Çünkü; kuru bir cilde ağda ya da epilasyon uygulanırsa, o bölgenin zarar görme oranı oldukça yüksek bir seviyede olacaktır.

Uygun Fiyatlı Ağda & Epilasyon Malzemeleri

Epilasyon, ağda gibi, yeniden büyümeyi engellemek ve daha uzun süreli pürüzsüzlük elde etmek için tüyleri kökünden çektiğiniz zamandır. Epilatör biraz elektrikli tıraş makinesine benziyor. Ancak dönen tekerlekleri ve cilde bastırıldığında tüyleri çeken bir cımbız mekanizması var. Epilasyon, en küçük tüyleri tutabilen bir dizi cımbızla tüyleri kökünden nazikçe çekerek çalışır. Ağda genellikle 2 mm uzunluğundaki tüyleri tutma eğilimindedir, bu nedenle epilasyon daha hassastır. Epilasyonun en dikkate değer faydası, tüylerin daha yavaş ve daha ince uzamasıdır. Epilasyonun size dört haftaya kadar tüysüz bir cilt sağlayarak uzun süreli bir tüy alma çözümü sunduğunu garanti eder. Epilasyonun bir başka yararı da, tüy bırakmaması ve ağda kadar dağınık olmamasıdır. Kendinize uygun bir saatte evde de yapabilir, duşta kullanmak için epilatör de satın alabilirsiniz. Tüm ağda ve epilasyon ürünleri arasından dilediğinizi seçmek, ekonomik alışverişin tadını çıkarmak için sayfamızı incelemeniz yeterli. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.